gallery/fvl
gallery/мікси

28 грудня 2019 року під час II туру Winter Cup Mixed ми з вами зробили добру справу  - підтримали нашого юного колегу-волейболіста  Пашу Городюка, який є бронзовим та срібним призером чемпіонату України. Паша дуже перспективний спортсмен, але вже пів року підліковує коліна... Зібрали на реабілітацію для нього 2 тис грн. Дякуємо усім небайдужим!!!

gallery/городюк

28 грудня відбувся другий тур серії турнірів WCM 2020 серед змішаних команд, які вже стали традиційними для міста Луцька.За результатами проведених зустрічей у турнірній таблиці команди розташувались наступним чином:1 місце команда "Дем'янська радість",2 "Комета",3 "Екстрім",4 UA-Bruk, 5 ЛНТУ.Цікавий формат проведення турніру сприяє збільшенню кількості команд та вболівальників.Наступний тур відбудеться орієнтовно 11.01.2020 р.

gallery/img-342b5ab032057b2ccc91eb7a8a78016c-v

До Дня Святого Миколая та новорічних свят провели чемпіонат КДЮСШ 1 серед юнаків 2008р.н. та молодші. За підтримки фонду "ТІЛЬКИ РАЗОМ", департаменту сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради, Федерації волейболу Волині та м. Луцька і дирекції КДЮСШ 1.Діти отримали медалі, грамоти та солодкі подарунки.

gallery/дитяча_ліга2

Відкритий чемпіонат міста Луцька

Команда                                               Очки

1.«Олюртранс» м.Луцьк                      14 2  «СКФ UA-BRUK» м.Луцьк                12  3.«Версаль» м.Луцьк.                            9

6. ЛНТУ м.Луцьк                                       3

25.01.20 в місті Рівне відбувся V-й тур VIII-го відкритого чемпіонату м. Луцька.Результати зустрічей:
"Патріот"м.Рівне - "Ковель" м.Ковель 25:18,22:25,20:25.
"Ковель"м.Ковель - "Камаз-Агро"м.Млинів 28:26,18:25,25:23
"SKF UA BRUK"м.Луцьк-"Патріот"м.Рівне 21:25,25:17,25:14
"SKF UA BRUK"м.Луцьк-"Камаз-Агро"м.Млинів 25;15,25;21,25;17
VI-й заключний тур буде приймати "ЛНТУ" м.Луцьк 08.02.20.Відбудуться три зустрічі "ЛНТУ" м.Луцьк-"Олюртранс"м.Луцьк, "Версаль"м.Луцьк -"Камаз-Агро"м.Млинів, "ЛНТУ" м.Луцьк - "Ковель"м.Ковель.

gallery/skf

25-26 лютого в спорткомплексі ЛНТУ відбувся II-й тур Чемпіонату України II-а ліга серед чоловічих команд.Господарі майданчику "ЛНТУ" м.Луцьк здобули дві перемоги над чернівецькою командою
"ДЮСШ-4 НИВА" 3-0 і над гостями зі Львова
"КІВС-ЛДУ БЖД" 3-0.

gallery/2ліга

Сьогодні в День народження ВОЛЕЙБОЛУ в м.Луцьку відбувся Відкритий Чемпіонат КДЮСШ 1 з волейболу серед юнаків 2004 р. н. та 2006 р.н. В змаганнях брали участь команди з міста Львів , Тернопіль, Нетішин, Стрий, Острог та Луцьк. Наші команди посіли 2 місце - юнаки 2004р.н., та 1 місце - юнаки 2006 р.н.
Дякуєм , за організацію, керівництву КДЮСШ 1 та Управління освіти Луцької міської ради, за підтримки фонду Ігоря Палиці"Тільки Разом", департаменту сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради, Федерації волейболу Волині , Федерації волейболу м. Луцьк, Тарас Скорупський

gallery/img-9b5b6e239aa9a014e33ca0c3aa001b4b-v

8 лютого в спорткомплексі ЛНТУ відбувся заключний VI-й тур відкритого чемпіонату міста група А.

Результати ігор 6 туру: 1.„ЛНТУ” м. Луцьк – „Олюртранс” м. Луцьк                               (18:25; 21:25; 25:22)     1:2      2. „Версаль” м. Луцьк – „Камаз-Агро” м. Млинів (23:25; 17:25; 21:25)    0:3      3. „ЛНТУ” м. Луцьк – „ВК Ковель ” м. Ковель (25:20; 19:25; 20:25)    1:2. Після першого етапу лідером залишився

"Олюртранс" м. Луцьк. Таблиця і результати тут.

gallery/skf

В суботу 15 лютого відбувся ІІІ-й заключний тур серії турнірів WCM 2020 серед змішаних команд. Переможцем стала команда "Екстрім", другі "Комета", треті "Радість" і четверті "UA BRUK" всі м. Луцьк. За загальними результатами серії перше місце виборола команда "Радість". "Екстрім" і "Комета" відповідно срібні і бронзові призери. Результати і таблиця тут.

gallery/img-342b5ab032057b2ccc91eb7a8a78016c-v (1)

Жіноча команда "Берегиня" вже другий рік поспіль бере участь у дуже потужному міжнародному турнірі у місті Львові.Цього року він проводився вже у девятнадцяте!!!Змагалися команди з України, Польщі, Білорусі та Латвії.Два дні були насичені незабутніми враженнями, емоціями та напруженою боротьбою. Наша команда зуміла вибороти золоті нагороди.Срібло завоювала команда з міста Хмельницький, а бронзу досвідчена команда з Києва. Дівчата вдячні за постійну підтримку команди Фонду Ігоря Палиці "Тільки разом", Федерації волейболу міста Луцька та Волинської області, депутату обласної ради Юрію Гупало, підприємцю Олександру Мельнику та Департаменту сім"ї,молоді та спорту Луцької міської ради!!! ФОТО ТУТ

На тому самому турнірі ще одна луцька команда LUTSK VOLLEY MASTERS(чоловіки в категорії 40+) посіла третю сходинку, поступившись господарям турніру та команді з міста Вінниця.

Фото Львів 2020
gallery/ковель1

У переддень свята весни, краси і любові наша жіноча команда "Берегиня" традиційно взяла участь у турнірі у місті Ковелі!!! За результатами ігор місця розподілились таким чином:1."Берегиня" м.Луцьк,2. "Ковельчанка" м.Ковель, 3."Юність" м.Ковель.

gallery/capture

На базі луцького педагогічного коледжу відбувся міжнародний волейбольний турнір серед дівчат, в якому взали участь команди з восьми міст України. В боротьбі за третє місце зійшлись команда з Ковеля та гості з Білорусі, міста Пінська. Дівчата із сусідньої держави завоювали бронзові нагороди. Долю золотих медалей вирішували господарі турніру та команда Вінницького торгово-економічного коледжу. Наші дівчата перемогли 3:0 і стали переможцями турніру.